Siuvimas ir drabužių dekoravimas

Palaidinė su marškinėliais: modelis ir siuvimas

Palaidinė su marškinėliais: modelis ir siuvimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokią medžiagą pasirinkti?
 2. Siuvinėkite atvirą modelį su šautuvu
 3. Modeliuojamos palaidinės be rankovių
 4. Modelis su rankovėmis
 5. Tiesi flokuotė

Ant pečių esanti palaidinė su vėliava vėl yra mados. Puikus dekoras ir bus mergaičių įvaizdžio akcentas, kuris pritrauks visų aplinkinių žmonių dėmesį. Dizaineriai modeliuoja palaidinę kaip norite. Tai gali būti palaidinukė su shuttlock, kuri yra siuvama lentynos centre.

Palaidinė su antklodė ant pečių atrodo labai seksuali ir viliojanti. Jūs galite siūti diržą prie gaminio. Tokiu atveju pjovimas leidžiama iš dviejų audinių dalių: diržo ir šliuzo - kontrasto audinio, lentynos, nugaros ir rankovės.

Kokią medžiagą pasirinkti?

Parduotuvėje galite nusipirkti šilko, šifono, satino, medvilnės, lino. Kiekvienas audinys yra nuostabus dėl savo savybių ir išvaizdos.

„Atlas“ modelį padarys elegantiškas ir malonus. Vasarą jis nėra karštas ir šiltas vėsioje. Sklandus šilko ir šifono apipjaustymas ir ateities gaminio išvaizda yra vienodai nuostabios.

Šilkas Greitai trupina: ji turi būti apdorojama antklodė.

Medvilniniai linai turi gerą higroskopiškumą. Plovimo metu medvilnė yra linkusi susitraukti, todėl, atsižvelgiant į šį trūkumą, reikia paimti audinį. Audinys pasirenkamas bet kokia spalva ir raštais.

Siuvinėkite atvirą modelį su šautuvu

Kaip siūti gražų šortų ar džinsų priedą? Norėdami siūti palaidinę, paimkite paruoštą modelį.

Modelis atrodo taip. Palaidos ilgis gali būti priimtas jūsų nuožiūra. Kaip matote brėžiniuose, viskas yra gana paprasta. Pastatų modeliavimas ir pjovimas primena matematikos ir darbų pamokas.

Šie gaminio gamybos etapai:

 • Siuvami gaminio šonus, paliekant laisvę rankoms. Atidarykite šonines dalis su zigzago dygsniu.
 • Dvi rankos angos turi būti uždarytos vienu iš šių būdų: tai gali būti vamzdynas, įstrižinė atrama arba specialus siuvimo mašinoje esantis apdorojimo siūlas.
 • Iš tos pačios medžiagos išpjauta šlaunų gabalasiš kurio gaminys yra siuvamas. Jo plotis yra 3 cm, ilgis - 2 rankų angų matavimas. Ištraukite juostą 45 laipsnių kampu. Jūs vis dar galite jį nusipirkti parduotuvėje.

Svarbu, kad jis būtų kuo arčiau produkto spalvos. Tai padės išvengti problemų, susijusių su audinio skleidimu skalbimo metu. Produktas bus gražus ir be dažymo po pakartotinio skalbimo.

Kiti veiksmai:

 • Vamzdžiai traukiami ant rankos angos ir siuvami gaminio viduje. Veido plotis 3 cm, palaidinės viduje gali būti susiuvami paslėpti siūlai.
 • Toliau jums reikia paruošti šortą. Uždenkite apatinę dekoratyvinio elemento pusę ant mašinos su siūlu, uždengtu pjūviu. Antroje pusėje padėkite dvi lygiagrečias linijas (be bartacko) su didžiausia dygsnio ant mašinos. Volan prisboro palaidinės viršaus plotis. Kodėl mums reikia tokio apdailos paruošimo? Baigiamojoje formoje bus gražus, sodrus rinkinys.
 • Fleece nuleidžia palaidinę į viršų ir dygsnį. Netinkama pusės pusė turi būti priekinėje produkto pusėje.

Galutinės siuvimo operacijos bus:

 1. Iškirpkite 3-5 cm pločio juostą. Skersinių plotis, atitinkantis dantenų plotį. Ilgis lygus palaidinės viršaus ilgiui.
 2. Visų pirma, į reikiamą juostą padarykite guma. Jis gali būti apdorojamas siuvimo mašinoje su specialiu kojeliu kilpų gamybai. Iškirpkite paruoštas pjaustytas manikiūro žirkles ar hermetikas.
 3. Strypas sulankstomas dvigubai ir yra paimtas į gaminį. Plankas siūti ant automobilio. Įdėkite gumą į strypą ir sureguliuokite jo ilgį.
 4. Hem žemyn produktus.

Modeliuojamos palaidinės be rankovių

Ant palaidinės antklodės yra toks gražus, kad jie gali papuošti palaidinę taip, kaip nori. Pvz., Visą siuvimo ilgį siuvinėkite šlaunikaulį palei įstrižą liniją. Dekoratyvinis elementas užfiksuoja dvi lentynos dalis. Nuotraukoje matote, kad tai bus klasikinis biuro marškinėliai su apvaliu apykakle be rankovių.

Dėl gatavo marškinio modelio turite atlikti keletą pakeitimų:

 1. Reikia gilinti rankos angą.
 2. Nugaros ir lentynų šonuose nuo apatinio krašto nuleiskite 1,5-2 cm ir užfiksuokite naują kilpą. Atidarykite marškinius šiek tiek pakeisti. Lentelė turi būti išpjauta be pjovimo išilgai tvirtinimo linijos.
 3. Mygtuko uždarymas turi būti atliekamas ant dirželio.

Statysime šortą. Įrengtas gražus uodegos. Jis turi būti iškirptas spirale. Dalis gali būti skirtingo pločio. Viskas priklauso nuo šeimininko palaidinės noro. Čia rekomenduojama pirmiausia jį iškirpti ant popieriaus, jį iškirpti ir prijungti prie būsimo gaminio.

Kuo dažniau produktas bandomas tam tikruose siuvimo etapuose, tuo geriau. Gatavame produkte nebus defektų. Pavyzdys, kaip pastatyti šortą, yra ši nuotrauka.

Modelis su rankovėmis

Remiantis palaidinukės be apykaklės modeliu, galite sukti palaidinę ant peties antklodės.

Modelio pakeitimai bus tokie:

 • Pečių ilgis padalintas į du lygius segmentus.
 • Ant linijos, einančios per apatinę rankos angos kraštą, atidėti šiuos segmentus - 15 cm, 11 cm.
 • Gauti taškai yra sujungti linija.
 • Nupjaukite lentyną palei liniją.

Surenkant lentynos, šaudyklė siuvama į vieną siūlę.

Tiesi flokuotė

Kita dizaino idėja. Modelio pagrindas yra palaidinė su trumpomis rankovėmis be apykaklės. Aplink atramos vidurį laikykite horizontalią liniją į lentynos vidurį. Paruoštas šortas bus laikomas krūtinės ir vidutinio ilgio rankovėse.

Tai tęsiasi anksčiau pasiūlyta palaidinė.

Antroji drabužių versija tinka sukurti neprilygstamus vaizdus darbui, datai ar iškilmingam priėmimui. Gražus dekoras suteiks žavesio vaizdui.

Yra keletas būdų, kaip modeliuoti pirmiau minėtą palaidinę.

Dėl palaidinukės be flanšų modelio galite sukurti rankovės brėžinį (modelis imamas virš palaidinės).

Brėžinyje reikės 2 matavimų:

 • Rankovės ilgis Tepkite juostele matavimo juostą ant peties, tada juosta nukrenta iki šepečio lygio.
 • Armhole Length Merkui reikia pašalinti piešinius iš piešinio.
 • Rankovės ilgis Tai yra lygi pusė rankos rankena. Bet! Šiam ilgiui reikia pridėti laisvą rankos įėjimo trukmę. Visi šie matavimai gali būti priimami savo nuožiūra, atsižvelgiant į guminės juostos įdėjimą ant rankovės krašto.

Piešinys turėtų atrodyti taip (žr. Nuotrauką žemiau). Išvaizda, rankovės modelis primena pusę trapecijos. Pjovimo rankovės atsiranda pasirinktos medžiagos viduryje.

Norėdami išpjauti palaidinę su rankovėmis, reikia žinoti savo dydį. Rasti paruoštus modelius mados žurnaluose ir juos dygsnius, vadovaudamiesi bendromis gairėmis. Paveikslėlyje parodyta palaidinukės su flokacijos modeliu pavyzdys.

Palaidinė stilius su floktu - įdomi idėja mergaitėms, turinčioms ploną juosmenį. Jei merginos tiksliai seka mūsų nurodymus, tada vasarą galite nustebinti visus savo draugus su naujais drabužiais. Palaidinė su rankovėmis - vėsioje oro sąlygomis.

Piggy banke handwomen dar viena meistriškumo klasė siuvimo palaidinukėse su antklodės ant pečių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys