Blazeriai

Ką ir kaip dėvėti moterų bleiserius?

Ką ir kaip dėvėti moterų bleiserius?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Stiliai
  2. Ką dėvėti
  3. Įspūdingi vaizdai

Blazeris pasiskolino moteris iš vyrų ir, žinoma, transformavo pagal jų trapumą.

Jis pasižymi plonumu, pleistro kišenėmis ir gražiais mygtukais, kurie kartais atrodo kaip dekoro elementas.

Dažnai rankogalių ir apykaklės spalva atspindi tiek spalvos, tiek tekstūros kontrastą su švarku.

Stiliai

Sportinis

Nepaisant išvaizdos griežtumo, bleiseris leidžia jums sukurti įdomų lanką sportiškai. Norėdami tai padaryti, jums reikia bleiserio ir šortų, kontrastingų marškinių ir sportinių batelių.

Biuras

Biuro darbams tinka mėlyna striukė, dulkėto rožinė palaidinė ir mėlyna sijonas. Priedai papildys vaizdą moterišku žavesiu.

Jei bleiseris turi kontrastingą apdailą, geriau pasirinkti diskretiškus papuošalus: plonas grandines su pakabukais, mažus auskarus.

Atsitiktinis

Pailgos šviesos švarkas atrodo atsitiktinis ir stilingas, juodos kelnės, dryžuotos palaidinės ir batai su plokščiu padu arba mažu kulno deriniu. Kad nesukeltumėte drumstumo ir nuobodumo jausmo, turite pridėti ryškų akcentą, pavyzdžiui, raudoną maišelį. Auksinės apyrankės bus tik taip.

Romantiškas

Galite sukurti romantišką išvaizdą rožinės spalvos bleiseriu, balta suknelė su A formos siluetu ir baleto butais.

Ką dėvėti

Blazeris kartu su suknelėmis, marškinėliais ar palaidinėmis sukuria labai stilingą derinį. Šiuo atveju draudžiama dėvėti palaidinę.

Siauroms kelnėms tinkamas bleiseris, panašus į paltą.

Griežtos juodos kelnės gali būti dėvimos su bet kokiu bleiseriu. Juodosios spalvos universalumas yra akivaizdus, ​​todėl jis tinka bet kokios spalvos spindesiui. Kalbant apie batus, geriau likti ant batų.

Kelnės batai yra visiškai kontraindikuotini bleiseriui ir trumpesnėms kelnėms. Idealiai aukšti kulniukai.
Bleiseris gerai atrodo su suknelė ar tiesia sijone. Verslo moteriai toks įvaizdis yra būtinas, ypač jei ji turi vakarienę restorane po darbo dienos.

Galite sujungti bleiserį ir trumpus šortus ar sijonus.

Tačiau vaizdas turi būti kruopščiai apgalvotas. Priešingu atveju jis atrodys nesudėtingas. Mados moterys dažnai renkasi džinsus.

Įspūdingi vaizdai

Su džinsais

Jei turite eiti su draugais, nedvejodami dėvėkite džinsus ir bleiserį. Vaizdas yra paprastas, bet labai patogus. Atkreipkite dėmesį, kad oficialios pastabos yra nepriimtinos. Todėl baltas marškinėlis tokiam atvejui netinka.

Būtinai laikykitės spalvų derinių taisyklės. Pagal tamsiai švarką geriau pasiimti tamsius džinsus.

Labai įspūdingi atrodo džinsai su suplėšytomis skylutėmis, šviesus gėlių spausdinimo žiedas ir palaidinė, kartu su pagrindine švarko spalva. Grakštus sandalai ir sankaba padės parodyti moteriškumą.

„Boyfriend“ džinsai taip pat puikiai dera su švarku. Tačiau tik tokiam įvaizdžiui skirti batai turėtų būti ant kulno. Idealiu atveju - aukštakulniai batai be papildomo apdailos.

Su sportbačiais

Nepaisant to, kad yra sporto atributas - sportbačiai, vaizdas atrodo labai moteriškas ir stilingas. Baltas bleiseris su tomis pačiomis sniego baltais bateliais, puikiai derinamas su džinsais. Šiame modelyje džinsai gali būti tiek stori, tiek laisvi. Kuris iš jų sustabdyti pasakykite savo figūrą.

Su dangteliu

Kamštelis siejamas su daugeliu sporto stilių. Ir šia prasme yra gana sunku sujungti su bleiseriu. Tačiau yra tokių galvos apdangalų modelių, kurie yra moteriški ir žavesio.Jie puikiai tinka bleiseriams.

Tačiau kuriant sportinį stilių atvaizdą, įvairūs dangtelių modeliai tinka bleiseriui.

Kai kurie dangteliai yra didelės apimties ir neaiškiai primena beretę su apsauginiu skydeliu, tačiau tai daro juos puikiais.

Stilingas lankas, pagamintas iš odos dangtelio, odos šortų ir bleiserio. T-shirt arba marškinėliai pagal stilių ir spalvų schemą idealiai tinka bleiseriui.

Bleiseris yra gana universalus ir stilingas dalykas, kuris turėtų būti kiekvienos mergaitės spintoje.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys