Anoraki

Kamufliažas

Kamufliažas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Moterų modeliai
  2. Vyrų modeliai
  3. Spalvų tipai
  4. Prekių ženklų apžvalga
  5. Patarimai, kaip pasirinkti

Nedaugelis yra susipažinę su žodžiu „anorak“, nes jis retai naudojamas. Dažnesnis „švarko“ arba „vėjo kirpėjo“ sinonimas. Iš tiesų anorakas yra vėjo griovelio tipas, tačiau jis turi daugybę savybių: mažas užtrauktukas ne žemiau krūtinės, kišenės, vandeniui atsparus ir lengvas, taip pat trumpas ilgis.

Šiandien, kamufliažas anoraks yra tendencija, kuri yra ne tik praktiška, bet ir atrodo labai stilinga. Akcentas yra trumpas užtrauktukas, todėl anorakas yra dėvimas tik virš galvos.

Moterų modeliai

Kamufliažiniai anoraksai mergaitėms gaminami iš natūralių ir sintetinių medžiagų. Jie puikiai tinka šiltoms ir šaltoms dienoms. Tokioje striukėje atrodys ne tik stilingas, bet ir apsaugotas nuo bet kokio oro.

Anoraki pasižymi patogumu ir praktiškumu. Modeliuose yra gaubtas, apatinė virvelė, elastinga, taip pat rankogaliai ant rankovių, apsaugantys nuo lietaus ir vėjo. Anorak gali būti iki juosmens ar šlaunies vidurio.

Vyrų modeliai

Vyrai mėgsta nešioti kamufliažas ne tik kasdieniame gyvenime, bet ir naudoti medžioklei, lazeriniam žymėjimui ar „airsoft“, kur dažymas vaidina svarbų vaidmenį.

Šiame modelyje kiekvienas žmogus jaučiasi drąsus ir stiprus. Camouflage anorak padės ne tik paslėpti, bet ir patikimai apsaugoti nuo nepalankių oro sąlygų.

Iš medvilnės pagamintas anorakas tinka šiltam sezonui, nes jis puikiai praeina garais ir oru. Šioje striukėje pajusite komfortą ir patogumą. Modeliai, pagaminti iš sintetinių medžiagų, labiau tinka šaltoms dienoms. Ši striukė puikiai tinka alpinizmui ar poilsiui.

Spalvų tipai

„Camouflage anorak“ yra kelios spalvos: pilka-žalia, pilka-ruda, pilka-mėlyna ir balta-pilka. Kiekvienas variantas atrodo gražus ir madingas.

Baltas ir pilkas spausdinimas atrodo šviežias ir švelnus, suteikia mergaitėms mįsles ir puikiai dera su įvairiais garderobo elementais.

Šaltuoju metų laiku geriau teikti pirmenybę tamsioms spalvoms.

Taigi, pilkai mėlyna arba pilka-žalia kamufliažas švarkas puikiai papildo moterų drabužių spinta rudens ar pavasario sezonui.

Pikselių kamufliažas

Paveikslėlis, kuris yra labai panašus į vaizdo taškų konfigūraciją monitoriaus ekrane, vadinamas pikseliu. Toks modelis vaizduojamas kvadratais ir atrodo kaip mozaikos. Spalva turi neryškus efektą, kuris leidžia geriau užmaskuoti gamtą. Šioje spalvoje pateikiami daugybė anorakų modelių. Šis originalus spalvų derinys leidžia suderinti švarką su drabužių spinta skirtingomis spalvomis.

Prekių ženklų apžvalga

„Camouflage anoraks“ tapo populiarus po to, kai juos pristatė garsus gatvės prekės ženklas iš Jekaterinburgo priešininkų. Ši įmonė užsiima įvairių striukių stilių gamyba. Jie nusprendė sujungti anoraką su įdomiomis kamufliažinėmis spalvomis.

Anteater siūlo ne tik stilingus, bet ir kokybiškus daiktus. Priklausomai nuo oro sąlygų, bendrovė naudoja įvairias medžiagas anorakams pritaikyti. Pavyzdžiui, sintetinis modelis idealiai tinka lietingą dieną. Šiltą pavasario dieną geriau rinktis savo medvilnės anoraką, kuris yra gerai kvėpuojantis.

Įdomus sprendimas yra audinio striukė, kurios struktūra yra tanki. Šiems modeliams būdinga didesnė jėga, todėl jie gali būti saugiai dėvimi pėsčiomis kalnuose, kur oras labai dažnai keičiasi

„Camouflage anorak“ yra britų kompanijos „Fred Perry“, kuri specializuojasi sportinių drabužių gamyboje, asortimente. Jų modelis turi erdvią kišenę, papuoštą Velcro ir raišteliais ant rankogalių.

Anorak iš Fred Perry, pritaikytas specialiam audiniui, kuriam būdingos vandeniui atsparios savybės. Modelio ypatumas yra paslėpta kišenė ant krūtinės, kuri garantuoja saugumą net ir sporto veiklos metu.

Kitas gerai žinomas prekės ženklas yra Italijos kompanija „Stone Island“, kuri daugiau nei trisdešimt metų dirba su naujais audiniais, bandydama dažyti, apdoroti ir išbandyti.. Daug dėmesio pritraukė kamufliažas. „Stone Island“ siūlo tris modelio mastelio parinktis, kurias galima naudoti atskirai ir sumaišyti, kad gautumėte naują spalvą. Kompanija siūlo stilingus guminius satino anoraksus, kurie gali būti dažyti į kamufliažas.

Patarimai, kaip pasirinkti

Renkantis anoraką, reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių elementų:

  • Trumpos sagties buvimas, kuris paprastai nepatenka į krūtinę.
  • Medžiagos lengvumas, nes jis turi būti ne tik plonas ir atsparus vandeniui, bet ir be papildomų pastangų sulankstyti striukę savo maišelyje.
  • Striukės ilgis paprastai pasiekia juosmens, kuris užtikrina judėjimo laisvę ir komfortą.
  • Pleistro kišenės buvimas, esantis gaminio viduryje ir užfiksuojamas. Tai leidžia jums visada turėti visus reikalingus dalykus.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys