Moterų aksesuarai

Kaip padaryti, kad vestuvių petnešos su savo rankomis?

Kaip padaryti, kad vestuvių petnešos su savo rankomis?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Rūšis
 2. Meistriškumo klasė

Vėliavos paveiksle viskas turėtų būti stilinga ir graži, pradedant nuo šukuosenos, suknelės ir baigiant tokia svarbia savybe, kaip nuotakos keliaraištis. Nors šis garderobos elementas yra paslėptas nuo smalsių akių, tačiau šventės pabaigoje jis tikrai bus vieno iš pakviestųjų rankose, todėl turėtų nustebinti savo elegantišku ir originalumu. Šiandien ant kojos yra didžiulis suknelių pasirinkimas, jie gali būti nupirkti ne lentynose nuotakos parduotuvėse, taip pat siūti savo rankomis, kad bet kokia vaizduotė ir dizaino idėja taptų realybe.

Rūšis

Vestuvių petnešos laikomos pagrindiniais kiekvieno nuotakos priedais. Ši maža ir nematoma detalė yra svečių, ypač vyrų, dėmesio objektas. Pagal tradicijas, jaunuolis, kuris bus laimingas, kad taptų sugauto keliaraičio savininku, netrukus susituos. Tam, kad šis elementas taptų individualumo ir originalumo įvaizdžiu, daugelis merginų nori patys tai padaryti. Renkantis tam tikrą keliaraiščio modelį būtina atsižvelgti į tai, kad, priklausomai nuo dekoro ir išvaizdos, jie gali būti:

 • Ploni. Jie yra dažniausiai pasirenkami variantai ir dažniausiai naudojami kaip tūrio suknelės priedas, papuoštas ažūriniais įdėklais, juostelėmis ir rhinestones. Ploni petnešos ir trumpos suknelės bus harmoningai sujungtos. Jis atrodo lengvai, gražiai ir gražiai pabrėžia kojų formą.
 • Platus. Paprastai juos pasirenka sąžininga lytis, kuri dievina daugybę dekoracijų. Tokie priedai paprastai yra siūti iš tiulio, nėrinių ir satino juostelių. Jie laikomi klasikiniais modeliais ir pasižymi tam tikrais privalumais: jie yra tvirtai pritvirtinti (nesulenkti ar nesisukti), juos lengva įdėti ir idealiai tinka bet kokiam stiliui. Jei nuotakos suknelėje yra nėrinių apdaila, tuomet reikia įsitikinti, kad ji sujungia su keliaraiščiu.
 • Dvivietis. Šis tipas skiriasi nuo ankstesnių, nes jis tinka laikytis dviejų tradicijų vienu metu. Vestuvė švenčių metu pašalina vieną iš vyrų, o kaip suvenyrą skubina draugai, o antrasis („medus“) lieka merginos kojoje prieš vestuvių naktį ir tarnauja kaip šeimos paveldas. Abi dalys turi būti pagamintos tuo pačiu stiliumi, viena - plati ir kita plona.

Be to, vestuvių suknelės turi būti dekoruotos dekoru. Originalūs aksesuarų išvaizda, papildyti brangiųjų metalų, akmenų ar antikvarinių sagės. Taip pat populiarus dizainas su rhinestones, fliteriais, karoliukais ir rankų darbo nėriniais. Satininės juostelės ir dirbtinės gėlės, atrinktos pagal vestuvių puokštės stilių, suteikia gražią išvaizdą.

Meistriškumo klasė

Nėriniai yra laikomi elegantiškiausia ir lengviausia medžiaga, todėl ji laikoma ideali galimybe siuvinėti. Kadangi vestuvės dažniausiai vestuvių metu pasirenka suknelę ir apatinius drabužius su nėrinių įdėklais, keliaraištis, siuvami su tuo pačiu stiliumi, suteiks merginai neįprastą žavesį. Norint sukurti nėrinių apdailą, rekomenduojama naudoti minkštą medžiagą. Jums taip pat reikės žirklių, satino juostelės gabalų, žąsų plunksnų, klijų pistoleto ir sriegių su adata (jei siuvimas suplanuotas be siuvimo mašinos). Elastinės juostelės ilgis parenkamas pagal nuotakos pėdų tūrį, todėl iš anksto matuojamas jo plati dalis.

Tas pats siuvimo procesas yra toks.

 • Paruošta juosta yra sujungta išilgai kraštų ir sulenkta ranka, tada susiuvama ant siuvimo mašinos.
 • Kitas žingsnis yra dekoravimas, kurį galima atlikti įvairiais būdais. Naudojant klijų pistoletą prie petnešų tvirtinimo plunksnų arba pakeiskite jas kitais apdailos elementais.
 • Taip pat prie pagrindo pritvirtintas lankas, supjaustytas iš satino juostelių. Nepaisant to, kad pagrindinė nuotakos spalvos spalva yra balta, rekomenduojama pridėti mėlyną arba mėlyną atspalvį. Todėl lankas geriausiai yra ne baltas ir mėlynas.

Satino petnešos atrodys ne mažiau originalios. Kad tai padarytumėte, jums reikės satino juostelės (ne mažesnės kaip 65 cm ilgio), paruoštos nėrinės (nuo 7 iki 10 cm pločio), satino audinys (20 × 20 cm), 1 cm pločio drabužių linija ir perlai, akmenys ir karoliukai. Pritaikymas atliekamas etapais.

 • Pirma, ateities gėlių žiedlapių eskizai gaminami ant storo popieriaus lapo. Tada eskizas perkeliamas į audinį ir paruošiamas modelis. Verta paminėti, kad ilgos žiedlapių pusės geriausiai įstrižinamos įstrižai, supjaustant audinio siūlus.
 • Tada, apšviestos žvakės pagalba, jie pradeda apdoroti žiedlapius, jie šildomi kraštuose ir šiek tiek ištempti pirštais į šonus. Dėl to žiedlapiai įgauna natūralią banguotą formą. Jie kruopščiai surenkami pumpuruose, sujungti su mažais siūlais. Kiekvienos gėlės vidurys turi būti puoštas karoliuku. Gėlės yra siuvamos ant paruoštos siauros nėrinių juostelės, kuri vėliau padės juos uždėti ant gatavo keliaraiščio.
 • Tada jums reikia sulenkti satino juostelę į pusę ir sulenkti atlenkimo vietą į geležį, o tai supaprastins tolesnį darbą su juo. Nėriniai yra įkišti į sulankstytos juostos vidurį ir iš pradžių susiuvami, tada siuvami siuvimo mašina. Nuo juostos kraštų reikia atsitraukti kelis milimetrus, paliekant elastingą drabužių linijos tiekimą. Jo ilgis nukirptas palei pėdą, pritvirtintas kaiščiais ir susiuvamas satino juostelėmis rankiniu būdu.
 • Siuvinėjimas baigiasi su nėrinių sujungimu ir apdaila, kuriai naudojamos anksčiau paruoštos dirbtinės gėlės. Be to, keliaraištis gali būti papildytas įvairiais lankais, rhinestones ir perlais. Tai suteiks jai žavesio ir malonės.

Žinoma, gražiausios ir subtiliausios yra nėriniai ir satino laikikliai, tačiau, jei nuotaka turi mezgimo techniką, ji gali sukurti priedą, pagamintą iš natūralių siūlų, kurie, be originalumo, turi daugiau privalumų nei sintetinė medžiaga ir nesukelia dirginimo šventės metu. Kad sukurtumėte tokią keliaraištį, turite turėti tinkamą schemą, storą (560 m / 100 g) ir plonas (400 m / 100 g) baltų arba kitų atspalvių siūlus, kabliukus, kurių storis yra nuo 0,6 iki 0,9 cm, ir karoliukus.

Kadangi keliaraiščiai susideda iš daugelio gėlių, tarpusavyje sujungtų, jie turi būti susieti tam tikru kiekiu. Šiuo tikslu naudojamas 0,9 ir storų sriegių kablys, iš kurių pirmiausia surenkamos oro linijos (4 vnt.) Ir sujungiamos į žiedą. Tada eikite į pirmos eilės rinkinį, vėl formuodami 3 oro kilpas. Gautas žiedas turi būti pintas su stulpeliais (20 vnt.).

Antroje eilutėje reikia surinkti vieną orą ir septynias normalias kilpas, sukuriant stulpelį be nakida. Ji turėtų būti ketvirtoje linijoje nuo pirmos eilės. Trečioji eilutė prasideda trimis oro kilpomis ir sukuria dešimt stulpelių, kurių viršutinėje dalyje nuo ankstesnių eilučių viršūnių yra plika. Kaip ir ketvirtoje eilutėje, bus tik vienas nėrimas, su kintamomis oro kilpomis. Rezultatas bus gražus gėlių vestuvių keliaraištis, kurio tipas turėtų būti susietas su tokiais elementais 12 vnt.

Be to, jums taip pat reikės megzti ažūrinius tinklelius, turinčius plonas siūlus, kuriuose pirmosiose kilpose yra nertos stulpeliai, po to penkios oro kilpos ir vėl kolona. Taikant šį metodą, visi megztiniai yra sukti. Tada gėlės yra austi į tinklą, sudarančios tvirtą kompoziciją, o dar trys tokios eilutės tęsiamos. Virš jų arkos turėtų padidinti kilpų skaičių iki aštuonių ir pynti didelius karoliukus ar karoliukus. Taip pat galite papuošti perlais per visą aksesuaro perimetrą, pilant elementus iš viršaus į apačią.

Kaip padaryti vestuvių petnešą su savo rankomis, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys